Коучинг сабағы өткізілді » КГУ "Общеобразовательная школа №150 им.М.Хамраева
«М.Хамраев атындағы №150 жалпы білім беретін мектеп»
Қабылдау бөлімі:
+7(727) 245-59-10
Есепші бөлімі:
+7(727) 245-02-12
ақпан

Коучинг сабағы өткізілді

20 февраля 2021 года в КГУ ОШ №150 имени М.Хамраева для учителей со стажем и опытом работы, с целью оказания поддержки в понимании необходимости групповой работы на уроке, проведено коучинг-занятие на тему «Групповая работа в школе. Технология организации групповой работы в школе». Коучинг провела учитель русского языка и литературы, педагог-исследователь Ашимова Гулинур Генахуновна. Участники коучинг- занятия познакомились с технологией организации групповой работы на уроке. Они не только воспринимали информацию с большим энтузиазмом, но и проявили активность, изучали, размышляли, пропускали через себя, спорили, дискуссировали, выявляли плюсы и минусы групповой работы,учились взаимодействовать между собой, приходить к единому мнению. Коучинг-занятие прошло интересно.
2021 жылдың 20 ақпанында М.Хамраев атындағы No150 ЖББ мектепте еңбек өтілі және еңбек өтілі бар оқытушыларға сабақта топтық жұмыс жүргізу қажеттілігін түсінуге қолдау көрсету мақсатында коучинг сабағы өткізілді. Коучингті орыс тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі, оқытушы-зерттеуші Ашимова Гулинур Генахуновна жүргізді.
Коучинг қатысушылары сыныпта топтық жұмысты ұйымдастыру технологиясымен танысты. Олар ақпаратты үлкен ынтамен қабылдап қана қоймай, белсенділік танытты, зерттеді, ой елегінен өткізді, өздері арқылы өтті, пікір таластырды, талқылады, топтық жұмыстың оң және теріс жақтарын анықтады, бір-бірімен қарым-қатынас жасауды, ортақ пікірге келуді үйренді. Коучинг сабағы қызықты өтті.
Ушбу жилниң 20- февраль күни,
М. Һәмраев намидики 150- УББ мәктивидә, рус тили вә әдәбияти пән муәллими Ашимова Гулинур Генахуновна коучинг дәрисини өткүзди. Мәзкүр дәрис қатнашқучилири синипта топ ишлирини уюштуруш технологияси билән тонушти. Улар өз ара пикирлири билән бөлүшүп, қизғин музакиридә болди. Бир қанчә ишларға анализ берилди. Коучинг дәриси қизиқ өтти.

Осы беттің QR-коды:
QR-код этой страницы: